BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

İDRİS, VARTOLU’NUN OĞLU OLDUĞUNU ÖĞRENECEK Mİ?

Ay Yapım imzalı Show TV’de ekrana gelen Çukur’da yüzleşme serisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, bu gerçeği kaldıramazken, bölümün final sahnesinde Vartolu ile İdris ve Yamaç Koçovalı karşı karşıya geldi. Silahların çekildiği bu gerilim dolu anın devamında neler yaşanacağı büyük bir merakla beklenecek.Aksiyon ve duygu yüklü kurgusuyla ekran başındakileri sürükleyen ve ters köşe sürprizleriyle de şaşırtan Çukur’da yüzleşme serisinde fırtına giderek büyüyor. Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, hayatının en zorlu günlerini yaşarken, Vartolu’nun Paşa ve Emmi’yi kaçırması bardağı taşıran son damla oldu. İdris, Paşa ve Emmi’nin kaçırılmasıyla soluğu Vartolu’nun evinde alırken, birbirlerinden habersiz olan baba-oğul arasında silahlar çekildi. Yamaç’ın araya girmesiyle tansiyonun doruk noktasına çıktığı bu büyük hesaplaşmanın nasıl sonlanacağı heyecanla beklenecek.


#HAZIRMISIN!

Çukur, dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. ‘Çukur’, AB’de 13,12 izlenme oranı (rating), 27,20 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 13,77 izlenme oranı (rating), 26,89 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Çukur'un merakla beklenen 15. bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #hazırmısın etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #hazırmısın Twitter'ın Türkiye gündeminde 12 saat 5 dakika, dünyada 2 saat 20 dakika TT listesinde kaldı. Çukur, Somera’nın reyting analizine göre 5 Şubat Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.


Bölümde babası İdris’ten geçmişin hesabını soran Yamaç’ın karşılaştığı tepki canını acıtırken, Baykal’ın tehlikeli yollara başvurarak Vartolu'nun Çukur’dan olduğunu öğrendiği anlar ise yüzleşme serisine bambaşka bir yön kattı.

Paşa’nın Çukur’dan gitmesini isteyen İdris’in öfkesi bir an bile dinmedi. İdris’in, Paşa, Emmi ve Yamaç ile karşı karşıya geldiği dakikalar nefesleri kesti.

 


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?


Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Celasun’un, Yamaç’a Vartolu’nun yanında ondan intikam almak için olduğunu söylediği anlar izleyicileri şoke etti. Celasun ve Yamaç’ın nasıl bir işbirliği yapacağı merakla beklenecek.

 

 

 

Çukur’da fırtınanın şiddetini artıracağı, pek çok sorunun cevap bulacağı ve yeni soruların oluşacağı yeni bölüm 12 Şubat Pazartesi saat 20.00’da Show TV’de!