BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Show TV’nin kahkaha dolu dizisi Yeni Gelin, dün akşam ekrana gelen 32. bölümüyle yine izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Zirvenin değişmeyen sahibi Yeni Gelin, Total’de 7,32 izlenme oranı (rating), 16,11 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Merakla beklenen bölümün başlamasıyla birlikte izleyiciler Twitter’da #sevdiğiminpeşinde etiketi ile yorumlarını paylaştı.

Yeni Gelin’in dün akşam ekrana gelen 32. bölümünde yeni aile üyelerini bulan Bozoklar, İskender Bozok ve eşi Gülistan’ı tanımaya çalıştı. Kalender, yıllar sonra bulduğu kardeşi İskender şerefine konakta ziyafet düzenledi. Gönüllerince eğlenen Bozoklar keyifli dakikalar geçirdi. Kendinden son derece emin olan Hazar’ın Esmeralda yüzünden Bella ile arası bozuldu. Hazar’ı göz hapsine alan Bella, Esmeralda ve Hazar’a bir an bile nefes aldırmadı. Fakat bu sırada Kamila çoktan fitili ateşledi ve Esmeralda’yı Hazar’ın üzerine saldı. Kağan ve Hazar, Adana’yı gezmek isteyen Esmeralda’yı gece kulübüne götürdü. Kağan Bella’ya iş toplantısında olduğunu söyleyen Hazar’ı, Esmeralda’yla dans ederken çekti ve görüntüleri Nazgül’e gönderdi. Nazgül’ün telefonuna gelen görüntüleri gören Bella öfkeden deliye döndü.

YENİ GELİN’İN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Nazgül’ün ahının Kağan’ın başına iş açtığı, Bella ile Esmeralda arasındaki savaşın kızıştığı tanıtımda Şirin’i isteyeceklerini öğrenen Baran şoke oluyor.

İşte "Yeni Gelin"in 33. Bölüm Tanıtımı!