Çukur'da neler oluyor?

Güncelleme : 14 Mayıs 2019 Salı, 13:05:02

Çukur'un nefes kesen final sahnelerinde neler yaşandı?

Çukur'da neler oluyor?
65 | 65

Mahallede başlarına dolanan beladan bir türlü kurtalamayan Koçovalı kardeşler iç hesaplaşmaya düştü. Oğullarının bu kavgalı hali gören İdris ise yeniden kardeş olduklarını hatırlatmak için onları halı sahya götürdü ve onların birlikte maç yapmasını sağladı. 

Uluç kimliğinin ortaya çıktığını anladı ve Damla’yı kullanarak kaçmaya karar verdi. Damla ise babasının kendinden bir şey saklandığını ve Koçovalılar’ın kayıpları ile bir ilgisi olduğunu düşündüğünden gerçeklerin ortaya çıkması isin Cumali ile anlaşma yaptı. Cumali, Uluç’u saklandığı mekandan çıkarıp İdris’in karşısına oturttu. Yamaç’ın ise planları daha farklıydı. Uluç’u kullanarak Yücel’i tuzağa çekmek istiyordu.

Ancak  Yücel, Yamaç’ın yapmak istediklerinin farkındaydı ve ilk hamlesi Timsah Celil’i kullanıp Azer’le Koçovalılar arasında yeni bir gerginlik yaratmak oldu. Planının çözüldüğünden habersiz buluşma mekanında duran Yamaç’ı ise kötü bir sürpriz bekliyordu. Çünkü kendisine tuzak kurulan Yücel, Koçovalıları oyuna getirerek hem Uluç’u öldürdü hem de Aliço’yu kaçırdı. 

Şimdi akıllardaki en büyük soru şuydu; Yücel, Aliço’yu öldürecek mi? 

SIRADAKİ HABER