BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Ay Yapım imzalı fenomen dizi İçerde, bu akşam ekrana gelecek ve hafızalara kazınacak final bölümüyle veda ediyor. Dizinin tüm oyuncularının katılımıyla, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek, sürprizlerle dolu büyük final etkinliğinde kalpler, “Minik Kalpler” için atacak.

BU AKŞAM HEPİMİZ SON KEZ “İÇERDE”YİZ!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Tekirdağ Valiliği, MİKA-DER, Show TV ve Ay Yapım ortaklığında başlatılan ‘Minik Kalpler İçerde’ ile büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza atan ‘İçerde’ ekibi, bu akşam ekrana gelecek Büyük Final gecesine 38 hafta boyunca kendisini yalnız bırakmayan izleyicisini davet etti. Heyecanın doruk noktasına çıkacağı anlarda hikayenin nasıl biteceği büyük bir merakla beklenirken, kalplerimiz de “İçerde”, “Minik Kalpler” için atacak. Ebru Akel’in sunumuyla gerçekleşecek bu unutulmayacak etkinlikte, ‘İçerde’ dizisinin fenomen olan müziklerine imza atan Toygar Işıklı da özel bir performans sergileyecek. ‘İçerde’ ekibi, hafızalardan çıkmayacak geceyle her hafta izleyicilerine yaşattığı sürprizlere yenilerini ekleyecek. Bilet satışlarından elde edilecek gelirin Tekirdağ MİKA-DER ve İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanacağı bu gecenin biletleri Biletix’te satışa sunulduğu günden itibaren hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı ve hızla satıldı. 

İÇERDE MİNİK KALPLER PROJESİNE KALBİNİ KOYDU!

İçerde ekibi, bu proje kapsamında geçtiğimiz ay Minik Kalpler’le yeşil sahada da buluştu. İçerde ekibi ve “Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı” ile destek maçına çıktı. Böylece Tekirdağ’da yapılacak Mika-Der İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’nin yapımına gönüllerini koyarak çocukların nice mutlu anı biriktirmeleri için İçerde dizisinin oyuncuları örnek olacak bir sosyal sorumluluk etkinliğine de imza attı. Ayrıca bugünün çocuklarına umutlu bir gelecek verebilmek için son sürat çalışmaya devam etti. Dizinin illüstrasyonlarının ve posterinin basılı olduğu hediyelik ürünler “Minik Kalpler İçerde” için satışa sunuluyor. Bu ürünleri www.buldumbuldum.com/içerde, Dolap Uygulaması ve Lidyana internet satış sitelerinden satın alarak projeye destek sağlamak mümkün. ‘İçerde’ dizisi oyuncularının tanıtım videoları ile yaptıkları çağrılarla başlayan ve ‘Minik Kalpler’ yazarak 5145’e atılan her mesajla büyüyen ‘Minik Kalpler İçerde’ projesi kapsamında yarın akşam gerçekleşecek Büyük Final etkinliğinde bugünün çocukları için yakılan umut ışığı güçlenecek.

 UMUT YENİDEN CELAL’İN ELİNDE!

19 Eylül 2016 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan ve 38 hafta boyunca milyonları ekran başına kilitleyen fenomen dizi ‘İçerde’, büyük final bölümüyle unutulmaz bir vedaya imza atacak. Celal’in ayırdığı Yılmaz Kardeşler’in hikayesinin son perdesinde heyecan ve gerilim doruk noktasına ulaşacak. Celal’i demir parmaklıklar ardına gönderen Yılmaz Kardeşler, anneleri Füsun ve Eylem’in önünde birbirlerinin özlemiyle geçirdikleri yılların acısını çıkaracaklar. Artık önlerinde hiçbir engel kalmayan Sarp ve Umut’un en mutlu anı, onlardan intikam almaya yeminli Celal tarafından gölgelenecek. Davut’un planı sayesinde Celal’in kaçmayı başardığı sahneler ise büyük aksiyon filmlerini aratmayacak.

SARP, UMUT’U İKİNCİ KEZ KAYBETMEMEK İÇİN ZAMANLA YARIŞACAK!

Ekran başındakileri ters köşe hamleleriyle soluksuz bırakan ‘İçerde’de intikam almaya yeminli Celal’in, Umut’un en mutlu gününde karşısına çıktığı an izleyicileri diken üstünde tutacak. Eylem’e evlenme teklifi etmek üzere lunaparka götüren Umut, hayatının en mutlu anında sürpriz bir gelişmeyle sarsılacak. Eylem’e silah doğrultulduğunu fark etmesiyle Celal’in orada olduğunu gören Umut, yeniden Celal’in eline düşecek. Kardeşini kurtarmak için Celal’in peşine düşen Sarp, zamanla yarışırken ekran başındakiler ise büyük bir heyecan ve merakla “Yılmaz Kardeşler’den biri ölecek mi?” sorusunun cevabını bekleyecek. İki tarafın, birbirlerini yok etmek üzere son kez karşı karşıya geldiği büyük hesaplaşma, ‘İçerde’ tarihine damgasını vuracak.