BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Kalender, kadınların planını anlamış, onları kendi kazdıkları kuyuya düşürmüştür. Kadınlar, zengin olacağız derken kocalarının güvenini tamamen yitirmiştir. Kalender kadınlara kimsenin tahmin edemeyeceği bir ceza verir. Kadınların, konakta hiçbir itibarı kalmamıştır. Kadınlar, rütbeleri sökülmüş birer komutan gibidir. Her biri, hanım ağalıktan, ırgatlığa düşürülmüştür.


Kadınların tenzili rütbesi, evdeki dengeleri değiştirmese de kadınlar buna daha fazla tahammül edemez ve yine evi terk ederler. Hepsi, baba evine dönmeye karar verse de soluğu Möhteber’in yanında, Baran’ın evinde alırlar. Mecburi, bir gün orada konaklayacaklardır.


Kağan, babasının dediği gibi, Hazar’ın çocuk sahibi olma meselesine el atar. Onu, tedavi etmenin bir yolunu bulur. Bu tedaviyi, Bella ve Nazgül’ün öğrenmesiyle işler sarpa sarar. Kadınlar, kocalarına baskın yaparlar. Ve kimsenin tahmin bile edemeyeceği bir manzarayla karşılaşırlar.


Kadınların, evlerini terk etmesine sebep olan altınlar, Kamilla’dadır. Fakat Kamilla, şeytana uymuş, altınlarla birlikte kaçma planları yapmaya başlamıştır. Her şeyi ayarlar. Kızını ve kocasını geride bırakıp altınlarla birlikte ülkeyi terk edecektir. Tabi bu planı ondan önce öğrenen başkaları da vardır. Ve harekete geçmekte gecikmezler.