Uğur Yücel İçerde!

Uğur Yücel İçerde!

Güncelleme : 04 Mart 2017 Cumartesi, 10:27:29

İçerde'nin merakla beklenen yeni karakteri Kudret Sönmez Tek'e usta oyuncu Uğur Yücel hayat verecek.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

 

Ay Yapım imzalı dizinin dün akşam Show TV ekranlarından yayınlanan yeni tanıtımı ekran başındaki izleyenleri heyecana boğdu. Yücel'in canlandıracağı karakterle ilgili ilk ipuçların ekrana geldiği tanıtım sosyal medyayı salladı. Yayınlanan tanıtımda Kudret'in, Celal ile aynı soyadı taşıyan Nermin Duman adlı kişinin mezarına çiçek bırakması akıllarda soru işareti bıraktı.

Dizinin yeni tanıtımı yayınlandığı ilk dakikalarda sosyal medyanın gündemine yerleşti. Yaklaşık bir haftadır dizide Handan'ın (Tuba Ünsal) gizemli patronunun kim olduğunu sabırsızlıkla beklediklerini dile getiren izleyenler yayınlanan tanıtımla sosyal medyada sayısız yorum yaparak beğeni ve heyecanlarını dile getirdiler.

 

FIRTINALAR KOPACAK!

 

Ben Kudret Sönmez, inadına ölmedim!

 

İçerde'nin 6 Mart Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde izleyenler Kudret Sönmez Tek ile tanışacak. Son yıllarda komedi ağırlıklı yapımlarla ekrana gelen Uğur Yücel bu kez canlandıracağı çok farklı karakterle yine milyonların beğenisini toplayacak.

 

Dizide; Celal (Çetin Tekindor) geçmişte derin bir husumet yaşadığı Kudret'le uzun yıllar sonra yeniden karşıya karşıya gelecek. Sarp (Çağatay Ulusoy) ve ailesinin de hayatlarına dokunacak olan Kudret'in gelişi dizide fırtınaların kopmasına neden olacak.

 

SIRADAKİ HABER