Tüm kategorilerde zirvede!

Tüm kategorilerde zirvede!

Güncelleme : 24 Ocak 2017 Salı, 11:04:32

"İçerde", tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsleyip zirveye adını tekrar yazdırdı.

MELEK'İN BAŞINA SİLAH DAYADIĞI SAHNE NEFES KESTİ!

Dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde; Celal, Coşkun'u tam öldürmek üzereyken Yusuf Müdür ve ekibi geldi. Yusuf, Coşkun ve Yaşar'ı korumak için ifadelerini almak üzere Organize Şube'ye onları götürecekken Sarp da Coşkun'la olabilmek için Yusuf'a laf attı. Yusuf Müdür, Coşkun ve Sarp'ı aynı nezarete koydu. Bu arada Celal ve Melek, Mert ile buluşup Mert'e Coşkun'un onun şubesinde olduğunu, kesinlikle gözükmemesi gerektiğini söyledi. Sarp, Coşkun'u köşeye sıkıştırıp, kendisinin Umut'un kardeşi, Metin Yılmaz'ın oğlu olduğunu söyledi. Konuşmaları Mert komiser duydu ve Musa, Coşkun'u Sarp'ın yanından aldı. Ertesi gün Coşkun serbest bırakıldığında, Celal, Mert ve Sarp onun peşindeydi. Celal Davut'u öldürmesi için göndermişti ama bunu anlayan Mert Davut'a engel oldu. Coşkun Mert'i beklemeyip kaçtığında Sarp önüne çıktı. Birlikte kaçarlarken Mert komiser önlerinde belirdi ve Sarp ile Mert tartışırken Yaşar'ın adamları gelip Coşkun'u aldı. Coşkun keyfi yerine gelmiş bir şekilde Celal'i aradı, ardından da Melek'i arayıp Celal'in öz kızı olduğunu söyledi. Bunu öğrenen Melek, dağılmış bir şekilde Mert ile buluştu ve bu sefer de annesini Celal'in öldürdüğünü öğrendi. Coşkun'un yerini öğrenen Celal adamları ile baskına gitti. O arada Yaşar'dan haber alamayan Coşkun Mert'i yardım için aradı. Celal ve adamları geldiğinde arkadan Yaşar'ın adamı ile kaçmaya çalışan Coşkun'u araba uzaklaşırken Davut gördü ve ateş etmeye başladı. Şoför koltuğundaki adam vurulunca araç bir ağaca çarpıp alev almaya başladı. Sarp arabadan Coşkun'u kurtardı ve arabanın içine sanki Coşkun'u vuruyormuş gibi ateş etti. Bu sahneyi Mert'te gördü ve yıkıldı. Bu arada Melek Celal'in dolabını karıştırıp bir silah bulmuş ve onu beklemeye başlamıştı. Heyecanın dorukta olduğu bölümde Melek'in en başta Celal'e doğrultup sonra kendi başına dayarken silahı "Yarım kalan işi bitirelim diyorum duymadın mı? Önce annesini öldürdün, şimdi de sıra kızında!" dediği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

TÜM KATEGORİLERDE ZİRVEDE!

Show TV'nin dün gece 18. bölümü ile ekrana gelen fenomen dizisi "İçerde", tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsleyip zirveye adını tekrar yazdırdı."İçerde", dün akşam yayınlanan bölümüyle ABC1 20+'da 10,81 izlenme oranı (rating), 23,61 izlenme payı (share), AB’de 9,97 izlenme oranı (rating), 23,80 izlenme payı (share), Total’de ise 9,11 izlenme oranı (rating), 20,25 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

SOSYAL MEDYA "UMUT İÇİN" DEDİ!

İçerde, dün akşam ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde #umutiçin etiketi ile 18.524 tweet atıldı. Twitter'ın Türkiye gündeminde 13 saat 10 dakika, Dünyada ise 3 saat 45 dakika TT listesinde kaldı.

 

SIRADAKİ HABER