BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Show TV'nin dün gece 14. bölümü ile ekrana gelen fenomen dizisi "İçerde", tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsleyip zirveye adını tekrar yazdırdı.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

İçerde, dün akşam ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde #patronkim etiketiyle sosyal medyada uzun süre TT oldu. #patronkim etiketi ile 14.126 tweet atılarak Twitter'ın Türkiye gündeminde 14 saat 15 dakika, Dünyada ise 4 saat 10 dakika kaldı.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ!

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen "İçerde", dün akşam yayınlanan 14. bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. "İçerde", ABC1 20+ 'da 12,34 izlenme oranı (rating), 24,66 izlenme payı (share), AB’de 12,42 izlenme oranı (rating), 27,06 izlenme payı (share), Total’de ise 10,10 izlenme oranı (rating), 21,97 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

PATRON KİM?

Celal, avukatın kartını araştırması için Mert'e verdi ve Mert Leyla'nın evini buldu. Sarp önden Leyla'ya haber verse de Celal adamlarını yönlendirmişti. Avukat ile Alyanak konuşurken Alyanak aslında Celal'in sağ kolu Sarp'ın da bitmesi gerektiğini, Köstenceli'yi aslında Sarp'ın bitirdiğini söyledi. Bunun üzerine Leyla Sarp'ı da dinledi ve Celal ile birlikte Sarp'ın da öldürülmesini istedi. Ancak Alyanak, avukat ve Leyla'nın konuştuğunu görünce Leyla'nın patron olduğunu sanıp Kebapçı Celal'e Köstenceli'nin karısı Leyla'nın patron olduğunu ve Celal'i öldürmeyi planladığını söyledi. Planları istediği gibi gitmeyen Sarp, Celal'i buluşma noktasında beklerken avukatın onu Celal ile buluşma noktasında öldürmeye geldiği sahnede Sarp'ı takip eden Yusuf, avukatın elinde silah olduğunu fark etti. Bölümün unutulmaz sahnelerinden olan Yusuf Müdür'ün vurulduğu ve Sarp'ın "Müdürüm ölmeyeceksin, aç gözlerini" diye bağırdığı sahne ise izleyenleri ekran başına kilitledi. Bölümün final sahnesinde vurulan "Avukat" rolüne hayat veren başarılı oyuncu Emre Erçil de diziye veda etti.