Pazartesi ekranı karışacak!

Güncelleme : 05 Eylül 2016 Pazartesi, 10:40:10

Yeni sezonun en çok merak edilen işlerinden biri; ‘İçerde için geri sayım başladı.

Yeni sezonun en çok merak edilen işlerinden biri; ‘İçerde’.

Dizinin ikinci tanıtımı önceki akşam yayınlandı. Annesinin, Sarp’ı canlandıran Çağatay Ulusoy’un göğsüne elini götürüp “Kardeşin hep burada, içerde” dediği sahne ve hemen arkasından kardeşi Mert rolünde izleyeceğimiz Aras Bulut iynemli’nin “Düşmanlarımı ikiye arıyorum. Başka şartlar altında karşılaşsam dost olacaklarım. ne olursa olsun düşman kalacaklarım. Sarp dediğin herif ikincisinden” sözleri bizi nasıl bir hikâyenin beklediğinin ipuçlarını verdi.

BAMBAŞKA BİR ÇAĞATAY

Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Mustafa Uğurlu ilk kez bu tanıtımda yüzlerini gösterdi. Çetin Tekindor’u anlatmaya gerek yok. Mafya babası Celal olarak izleyeceğimiz büyük ustanın 1 saniyelik görüntüsü bile yeterli.

Onu Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf’u canlandıracak Mustafa Uğurlu ile aynı projede izlemek müthiş olacak. Bensu Soral’ın ismini “Tatlı Küçük Yalancılar”da bir köşeye yazmıştım.

Bu projede Celal’in avukat olan manevi kızı Melek rolüyle yıldızlık mertebesine çıkması sürpriz olmaz. Mezun olmasına bir hafta kala Polis Akademisi’nden atılan Sarp rolündeki Çağatay Ulusoy’a kısa saçlar da asi tavırlar da çok yakışmış.

Girdiği her rolün hakkını veren Aras Bulut iynemli’nin cevval polis Mert’i de üzerine giyeceğinden şüphem yok. Çağatay’la karşılıklı sahnelerini merakla bekliyorum.

Diziyle ilgili hem izleyicilerin hem de rakiplerin merak ettiği bir diğer konu da hangi gün yayınlanacağıydı. O da yanıt buldu. 19 Eylül Pazartesi akşamı Show TV’de başlıyacak!

Mustafa Doğan

 

 

 

SIRADAKİ HABER