"Gülümse Yeter" Salı gününe damgasını vurdu!

"Gülümse Yeter" Salı gününe damgasını vurdu!

Güncelleme : 24 Ağustos 2016 Çarşamba, 14:57:58

"Gülümse Yeter" ikinci bölümüyle tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

Show TV’nin dün gece yeni bölümü ile ekrana gelen yeni dizisi "Gülümse Yeter", herkesi ekran başına kilitledi. Salı gününün liderliğini kimseye bırakmayan "Gülümse Yeter" ikinci bölümüyle tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

İzleyicisine sunduğu, hem kahkaha hem de aşk dolu hikayesi ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan "Gülümse Yeter"in başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin yer alıyor. Yapımcılığını MF Yapım'ın üslendiği dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

ZİRVEYE YERLEŞTİ!

Yayınlandığı ilk gününde herkesi ekran başına kilitleyen "Gülümse Yeter", dün akşam yayınlanan ikinci bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. "Gülümse Yeter", Total’de 4,67 izlenme oranı (rating), 17,23 izlenme payı (share), AB’de ise 3,75 izlenme oranı (rating), 14,98 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.


"Gülümse Yeter" yeni bölümü ile 2 Ağustos Salı günü Saat 20.00'de Show TV'de!

 

SIRADAKİ HABER