Aşk Laftan Anlamaz ilk bölümüyle sosyal medyaya damgasını vurdu!

Aşk Laftan Anlamaz ilk bölümüyle sosyal medyaya damgasını vurdu!

Güncelleme : 16 Haziran 2016 Perşembe, 16:42:12

Aşk Laftan Anlamaz sosyal medyada çok sevildi, çok konuşuldu.

Show TV'nin başrollerini; Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı "Aşk Laftan Anlamaz"ın ilk bölümü Çarşamba akşamına sosyal medyada damgasını vurdu. 

#AşkLaftanAnlamaz etiketi ile twitterda kısa sürede trend topic listesine girdi. 10 saat tt listesinde kalan Aşk Laftan Anlamaz toplamda 31.347 tweet aldı.

 

Tweetledikleriniz;

 

 

 

Aşk Laftan Anlamaz”ın ilk bölümünde; Hayat bir sabah uyandığında annesi Emine’yi karşısında bulur. Altı aydır iş bulamamasının sonucu olarak memleketine geri dönmeye zorlanır. Uzun yakarışlardan sonra yumuşayan Emine kızına sadece bir gün müddet verir. Hayat, telaşlı ve umutsuz bir şekilde görüşmeye giderken yakışıklı iş adamı Murat’la karşılaşır. Kavgalı bir şekilde ayrıldıktan sonra ikinci görüşmesi için, tekstil alanında önemli bir marka olan Sarte’ye doğru yola çıkar. Bitik bir halde asansöre bindiğinde ise küçücük bir yanlış anlaşılma sonucu kendini asistan olarak işe başlamış bulur, üstelik tamamen başka bir kimlikle! Hayat, bu olanları nasıl düzelteceğini düşünürken olaylar iyice arapsaçına döner. Ertesi gün işyerine gittiğinde karşısında Murat’ı görür. Üstelik patronu olarak! Bir an önce oradan kurtulmaya çalışan Hayat, iyice köşeye sıkışır. Çünkü yerine geçtiği Suna, tüm yaşananları öğrenmiştir.

 

SIRADAKİ HABER