FRAGMANI İZLE
Yaman aşık!

Yaman aşık!

Burak Yamantürk, Acı Aşk'ın kadrosuna dahil oldu!

Burak Yamantürk, Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Acı Aşk’ın kadrosuna katıldı. Yakışıklı oyuncu, bu haftadan itibaren Mehmet karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Mehmet bir dönem en büyük rakibi olan, Seçkin Özdemir’in hayat verdiği Bulut’la yalnızca şirket işlerinde değil, Selin Şekerci’nin oynadığı Sude konusunda da karşı karşıya gelecek.

 

 

 

 

Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.


Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk'ın Yönetmen koltuğu ise M. Çağatay Tosun'un.


Oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın  da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan yer alıyor...

 

 

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?