FRAGMANI İZLE
Acı Aşk gecesi

Acı Aşk gecesi

Show TV’nin yayına girmeden üç kez Twitter’da trend topic olan yeni dizisi ‘Acı Aşk’, izleyiciyle bu akşam buluşacak. Dizinin ilk bölümüne, Sezgi Sena Akay’ın keman çaldığı, Seçkin Özdemir’in harmandalı oynadığı sahne damga vuracak

ROMANTIZM RÜZGÂRI ESECEK

 

Beklenen gün geldi! SHOW TV’nin tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan iddialı dizisi ‘Acı Aşk’, saat 20.00’de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Seçkin Özdemir, Selin Şekerci ve Sezgi Sena Akay’a Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can’ın eşlik ettiği dizi, sürükleyici hikâyesiyle ekranda romantizm rüzgârı estirecek.

 

ÖZEL DERSLE HAZIRLANDILAR

 

Mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alan dizinin ilk bölümüne, Akay’ın keman çaldığı, Özdemir’in harmandalı oynadığı sahne damga vuracak. Akay’ın Canan Anderson’dan ders aldığı, Özdemir’in özel hoca eşliğinde çalışarak hazırlandığı duygu yüklü sahne, hikâyenin de kırılma noktası olacak. 

 

Aşkın Acı Yüzü

 

Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can’ı buluşturan SHOW TV’nin iddialı dizisi “Ilişki Durumu: Karışık”, ekran yolculuğuna bu akşam başlıyor. Çalışkanlığıyla takdir kazanmış, başarılı işadamı Bulut yükselmek istemektedir. Çalıştığı şirketin CEO’su olmayı beklerken şirketin sahibi Ferman Köklükaya, öz oğlunu bu göreve daha uygun görür. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Bulut’un yolu aynı gün güzeller güzeli Melek’le kesişir ve büyük bir aşk kıvılcımlanır. Bulut, Melek’in peşinden memleketi Sığacık’a kadar gider. Birçok şey paylaşırlar. Ama onları bekleyen mutlu son değildir. Güzel rüya kâbusla biter. Melek yıkılır. Yurtdışında bir müzik okulunda okumaya hak kazanan Melek, her şeyi bırakıp Londra’ya gitmeye karar verir. Bulut’u unutup yeni bir hayata başlayacaktır. Diğer yandan Sude, duygularını doruklarda yaşayan, yıllar yılı karşılığını tam olarak alamadığı aşkı için çırpınan bir kadındır. Bu aşkı kaybetmemek adına dünyayı yakacak derecede tutkuludur. Sude sonunda istediğini elde edebilecek midir? Babasına geçmişte yaşananlar yüzünden çok tepkili olan Ali’nin de küçük hayatında deli gibi sevdiği Eylül’le apayrı bir dünyası vardır. Ne var ki Ali’nin Eylül ile aşkı hiç beklediği gibi olmayacaktır. Melek yüreğindeki aşkı nasıl taşıyacak, Bulut’un itirafları karşısında ne yapacaktır?

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?