Acı Aşk Pazar akşamı Show TV'de başlıyor!

Acı Aşk Pazar akşamı Show TV'de başlıyor!

Acı Aşk, 20 Aralık Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de başlıyor!

Çekimleri İzmir Seferihisar'da başlayan ve İstanbul'da devam eden Acı Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu.   Yapımını TMC, yapımcılığını ise Erol Avcı'nın üstlendiği "Acı Aşk" Pazar akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle Show TV ekranında izleyiciyle buluşacak.  Senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı Acı Aşk’ın yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un üstleniyor.

 

 

MASUMİYETLE BAŞLAYAN BİR AŞK…

 

Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.

 

SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

 

Sezonun iddialı dizilerinden Acı Aşk; oyuncu kadrosunda genç ve tecrübeli isimleri buluşturuyor. Gençlerin beğeniyle takip ettiği Seçkin Özdemir, sevilen oyuncu Selin Şekercive Best Model of The World birincisi Sezgi Sena Akay'ın yanı sıra, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can’ın  da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan’ın da eşlik ettiği Acı Aşk, Pazar akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle Show TV ekranında izleyicisiyle buluşacak.

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?