BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Roman Havası’, şen şakrak yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatacak.

 

Yapımcılığını Erler Film’in, proje tasarımını usta isim Türker İnanoğlu’nun üstlendiği Roman Havası’nın beşinci bölümünde; Aslı’nın Almanya’daki beşik kertmesi Tarık ve annesi Türkiye’ye gelecektir. Zarife yine zengin bir kısmet çıktığı için çok sevinçlidir. Aslı ise Kerem’le kaçmaya karar vermiştir. Ama kuzen Tarık gelmeden eve gelen hırsızı Zarife Tarık zanneder. Hırsız tabii ki bozuntuya vermez.

 

Şahin ve Sultaniye bir reklam filminin çekimlerini seyrederken cast direktörünün dikkatini çekerler. Şahin bir parfüm firmasının reklamında rol alır. Herhangi bir rol alamayan Sultaniye Şahin’i çok kıskanır.

 

Haydar Elmas’ın evinde sığıntı gibi kalmıştır. Haydar bir an önce Elmas’la yaşayacağı bir yer arayışına girer. Ama hiç parası yoktur.

 

Roman Havası’nın yönetmen koltuğunda Hakan Arslan otururken, senaryosunu ise Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor. 

 

Dizinin oyuncu kadrosunda; Oya Başar, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Cezmi Baskın, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, İlhan Daner, Galip ErdalMesut İzgi, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün ve Goncagül Narlı gibi usta isimler yer alıyor.

 

Roman Havası, bu akşam saat 21.45’te yeni bölümüyle Show TV’de!