Gülperi 26. Bölüm 2. Fragmanı

İntikam hırsıyla yanan Hasan’ın atış talimi yaptığı görülürken Eyüp ve Gülperi’nin hesaplaşması heyecanı artırıyor. Eyüp, Gülperi’ye boşanmazsa Kadir’i öldüreceğini söylerken altta kalmayan Gülperi, Kadir’e aşkını bir kez daha haykırıyor. Ailesine bir şey olmasından korkan Can’ın dua ettiği anların izleyenleri derinden etkilediği tanıtımda Eyüp’ün büyük bir çıkmaza sürüklediği Gülperi’nin neler yapacağı merakla bekleniyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem