Aşk Ağlatır 1. Bölüm Fragmanı

Show TV’nin Pazar akşamı ekran yolculuğuna başlayacak dizisi Aşk Ağlatır, etkileyici tanıtımlarına bir yenisini daha ekledi. Ada’nın (Hafsanur Sancaktutan) “Doğruyu söyle. Gerçekten hiç tanımadığın birine mektup vermek için buraya kadar mı geldin?” sözleriyle kendisine yardım eden Yusuf’u (Deniz Can Aktaş) anlamaya çalışması dikkat çekiyor. Ada’nın, Yusuf’un cevabıyla gözyaşlarına hakim olamadığı tanıtımda ikili arasındaki duygusal bağ izleyenleri derinden etkiliyor. Vicdan ve aşkları arasında kalan ikilinin vedalaştığı anlar diziye duyulan merakı arttırırken; etkileyici hikayesiyle göz dolduran Aşk Ağlatır ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta