İZLE
Zahide Yetiş'le 426. Bölüm

Zahide Yetiş'le 426. Bölümünde; Genel Cerrahi, Laparaskopik Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Al şeker hastalığına ve hastalığın tedavi yöntemlerinde ameliyata dair merak edilen soruları yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel yeşil mercimekli yufka börek ve lokum kadayıflı muhallebi tarifleri verdi. Prof. Dr. Caner Taslaman’ın yaşama, ölüme ve İslam’a dair merak edilenleri paylaşacağı programda Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar sağlıklı yaşam ve beslenmeye dair ezber bozan açıklamalarda bulundu. 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.