KISIMLAR
Zahide Yetiş'le 333. Bölüm

"Zahide Yetiş'le" nin 333. Bölümünde son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le"de bugün; parmağına demir batan, ameliyat olduktan sonra parmağı şişen ve moraran Elif Özkan’a tedavi yolları aranırken, kocasının kezzapla hayatını kabusa çevirdiği Zehra Elber yaşadıklarını anlatmaya devam etti. Aile ve İletişim Danışmanı İnci Yeşilyurt’un konuk olacağı programda Zahide Yetiş, kocası tarafından vurulan, bacakları ve kolları sakat kalan Arzu Boztaş’ın sesi olmaya devam etti. Nikah için başvuru evrakları toparladığı adam evli çıkınca yaşadıklarını sosyal medyada paylaşan ve çok konuşulan Bahar Hanım’ın hikayesini anlatacağı programda Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar konuk oluyor. Ayrıca Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Dilaver Özturan’ın konuk olacağı “Zahide Yetiş’le”de bademcik ameliyatı sonrasında sesinde incelme meydana gelen Kasım Kanat’a tedavi yolları arandı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.