KISIMLAR
Zahide Yetiş'le 124. Bölüm

Her sabah capcanlı bilgi dolu keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenler “Zahide Yetiş’le”de cevap bulacak.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşılacağı “Zahide Yetiş’lede bugün tüp bebek tedavilerinde son yenilikler neler, hangi tedavi yöntemleri uygulanıyor; kısırlığın sebepleri nelerdir, kısırlık nasıl tedavi edilir; yanlış beslenme kadın hastalıklarına neden olur mu, sorularını yanıtlamak üzere Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Hakan Özörnek konuk oluyor. Diyetisyen Aslı İçingür Güler ise formda kalma, çocuk sahibi olmak isteyenlere beslenme önerileri ve selülit azaltıcı buzlu doping tarifini veriyor.

 

Ayrıca hiperaktif çocuklara nasıl yaklaşılmalı, hiperaktiflik bir hastalık mıdır, çocuklarda ceza uygulaması doğru bir yöntem mi, mutlu bir aile, çocukların başarısını nasıl etkiler, gibi merak edilen soruları Psikolog Aslı Karasaç yanıtlıyor.

 

Aradığınız her şey Zahide Yetiş’lede...

 

 

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor.

 Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor.

 Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi "Zahide Yetiş'le"de arıyor.

 Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…

 Aradığınız herşey "Zahide Yetiş'le"de...