Nursel'in Evi 53. Bölüm

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaştı.

Nursel Ergin, ilk konuğu İlknur Keleci ile “Misket Çorbası” ve “Sini Köfte” yaptı. İkinci konuğu kahkaha terapisti Eser Mutlu ile kahkaha yogasının nasıl yapıldığını ve nefes egzersizlerini gösterdi. Son konuğu moda tasarımcısı Türkü Şahin ise son moda boyunluk kolyelerin nasıl tasarlandığını izleyicileri ile paylaştı  

 

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan “Nursel’in Evi”, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek.