Bir Sorun Mu Var? 17. Bölüm

Bir Sorun Mu Var?'ın 17. Bölümünde; boks antrenörlüğü yapan Selin Dokuz yarıştı. “İnsanlar boks yaptığıma inanmıyor” açıklamasını yapan yarışmacı, başından geçen taciz vakasını anlatarak, kendini savunmanın önemini vurguladı. Yeni bölümün ikinci yarışmacısı İstanbul Üniversitesi Kimya Bölümü’nde okuyan Yiğit Alp Okyaylı olacak. “Masaya oturduğumda arkamda Yiğit Holding yazmasını istiyorum” açıklamasını yapan iddialı yarışmacı, 10’lar ekibinin bildiği sorularda bile motive olarak, inancını kaybetmeden büyük ödül için yarıştı. Üçüncü yarışmacı ise diş hekimliği yapan Tuğberk Ünal oldu.

Ekranların beğenilen ismi Ali Sunal’ın sunumuyla sıra dışı ve özgün formatı ile “Bir Sorun mu Var?” bilgi yarışmalarında alışılan her şeyi değiştiriyor. Hiçbir soruya cevap vermeden 500.000TL’lik büyük ödülün kazanıldığı yarışma herkesi ekran başına kilitleyecek. 

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, özgün formatı ile herkesi ekran başına kilitleyecek “Bir Sorun mu Var?” alışıldık bilgi yarışmaların dışında formatı ve Ali Sunal’ın renkli sunumu ile herkesin yeni fenomen programı olmaya aday. 

Programın şimdiden merak uyandıran formatı, yarışmacıların, yarışma boyunca hiçbir soruya doğru cevap veremeyeni bulması üzerine dayanıyor.  Yarışmacının 500.000TL’lik büyük ödülü alması için yapması gereken usta başından öğrenciye, avukattan pazarcıya çeşitli mesleklerden oluşan on kişilik  gruptan kimin bilemeyeceğini bilmek! Yarışmacı, 10’lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek kişiyi bulmaya çalışacak. Final heyecanında ise  tek bir doğru soru ile 500.000 TL kazanma şansı olacak.