Bir Sorun Mu Var? 13. Bölüm

Bir Sorun Mu Var?'ın 13. Bölümünde; Alime Tombak 500 bin TL’lik soruyla başarılı performansına devam etti. ‘Bir Sorun Mu Var?’ın ikinci yarışmacısı ise Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisi Tuba Tekin oldu.

Yeni bölümde, Hababam Sınıfı’yla ilgili soruda babası efsane oyuncu Kemal Sunal’ın görüntüsünü izleyen Ali Sunal’ın yaşadığı hüzünlü anlar, herkesi geçmişe götürdü. 5 yıldır ilik nakli bekleyen 10’lar ekibinden pazarcı Tarık İsmail Geyik’in hayat hikayesi de ekran başındakileri duygulandırdı.

Ekranların beğenilen ismi Ali Sunal’ın sunumuyla sıra dışı ve özgün formatı ile “Bir Sorun mu Var?” bilgi yarışmalarında alışılan her şeyi değiştiriyor. Hiçbir soruya cevap vermeden 500.000TL’lik büyük ödülün kazanıldığı yarışma herkesi ekran başına kilitleyecek. 

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, özgün formatı ile herkesi ekran başına kilitleyecek “Bir Sorun mu Var?” alışıldık bilgi yarışmaların dışında formatı ve Ali Sunal’ın renkli sunumu ile herkesin yeni fenomen programı olmaya aday. 

Programın şimdiden merak uyandıran formatı, yarışmacıların, yarışma boyunca hiçbir soruya doğru cevap veremeyeni bulması üzerine dayanıyor.  Yarışmacının 500.000TL’lik büyük ödülü alması için yapması gereken usta başından öğrenciye, avukattan pazarcıya çeşitli mesleklerden oluşan on kişilik  gruptan kimin bilemeyeceğini bilmek! Yarışmacı, 10’lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek kişiyi bulmaya çalışacak. Final heyecanında ise  tek bir doğru soru ile 500.000 TL kazanma şansı olacak.