Zayıflamak isteyenler bu ayranı içecek!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan "Zahide Yetiş’le", birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü konuğu Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu, mucizevi tarifleriyle herkesi ekran başına kilitledi. Özellikle diyet yapan ve zayıflamak isteyenler için ‘yağ yaktıran ayran’ tarifi veren Dr. Topoğlu, bu karışım sayesinde zayıflamanın daha kolay olacağını söyledi. Yağ yaktıran ayran tarifinin içerisinde; ‘az yağlı yoğurt, su, dere otu, nane, maydanoz ve 1 adet salatalık’ bulunuyor.  

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.