FRAGMANI İZLE

Zahide Yetiş'in gözyaşları!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün dini konularda önemli açıklamalar yapan Prof. Dr. Mustafa Karataş konuk oldu. Programa telefonla bağlanan Zahide Yetiş’in kayınvalidesi duygusal anlar yaşanmasına sebep oldu. Kayınvalidesinin sesini duyan Zahide Yetiş, kendi annesinden bahsetti ve gözyaşlarını tutamadı. Anneler gününün geldiğini söyleyen Zahide Yetiş, kimsenin annesini üzmemesini istedi. Bunun üzerine Zahide Yetiş’in kayınvalidesi; “Yavrum, ben senin öz annen değilim ama sana onun kadar yakınım” diyerek teselli etmeye çalıştı. Daha sonra ağlamaya başlayan Zahide Yetiş reklam arası istedi.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.