FRAGMANI İZLE

Yeşil çaylı dondurma tarifi

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün, verdiği çok özel tariflerle herkesi ekrana kilitleyen Diyetisyen Aslı İçingür Güler konuk. Şeker hastaları ve yaz aylarında kilo vermek isteyenler için çok özel bir dondurma  tarifi veren Aslı İçingür Güler, herkesi ekrana kilitledi. Yaz aylarında serinleten, zayıflamaya yardımcı yeşil çaylı dondurmanın içerisinde; “1 top sade dondurma, 1 poşet naneli yeşil çay ve bir tutam yeşil çay yaprağı” yer alıyor.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.