Yemek kepçesi ile rahatlatan masaj!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Obezite Cerrahisi Uzmanı Dr. Fevzi Özgönül. Sindirim sistemi sorununa karşı herkesin rahatlıkla yapabileceği bir masaj tarifi veren Fevzi Özgönül, bu sayede bağırsakların rahatlayacağını söyledi. Bağırsak çalıştıran bu masajı yemek kepçesinin karın üzerinde gezdirilmesi ile yapıldığını anlatan Özgönül, bu sayede herkesin rahatlayabileceğini söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.