Yağlı değil avokadolu kurabiye!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel. Hiç yağ kullanmadan diyet kurabiye yapmanın tarifini veren Meltem Açıkel, herkesi ekran başına kilitledi. Margarin yerine tam olgunlaşmış avokado kullanan Meltem Açıkel, bu kurabiyenin hem diyet hem de çok lezzetli olduğunu belirtti. Kurabiyenin içerisinde; “avokado, yulaf ezmesi, un, pudra şekeri, ceviz ve Hindistan cevizi” yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.