Vücut yağlarını parçalayan sos!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümüne, birbirinden ilginç doğal tarifleri ile Cilt Uzmanı ve Kimyager Şems Arslan konuk oldu. Vücut yağlarını yakan ve zayıflamaya yardımcı olan sos tarifi veren Şems Arslan, herkesi ekran başına kilitledi. Vücut yağlarını parçalayan bu çok özel tarifin içerisinde; “4 adet tatlı kırmızı biber, 4 adet domates, 1 avuç maydanoz, 1 yemek kaşığı nar ekşisi, yarım çay bardağı zeytinyağı, yarım çay kaşığı karabiber” yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.