Tok tutan ve yağ yaktıran çorba!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Diyetisyen Selahattin Dönmez. Sağlıklı zayıflama konusunda önemli açıklamalar yapan Selahattin Dönmez, metabolizma hızlandıran ve vücuttaki yağ depolarını yaktıran ‘kabak çorbası’ tarifi verdi. Akşamları 1 kase içilmesi halinde ertesi güne kadar açlık hissini ortadan kaldıran çorbanın içerisinde; “1 adet kabak, 1 adet acı kırmızı biber, yarım kuru soğan, 1 diş sarımsak, 1 çay kaşığı zerdeçal, 1 çay kaşığı acı toz biber, 1 çay kaşığı acı tane çekilmiş karabiber ve 1 çay kaşığı tane yeşil karabiber” yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.