Tarihin en eski hastanesi!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde tarihin en eski hastanesi tanıtıldı. Edirne’de bulunan müze haline dönüştürülmüş “2’nci Bayezid Külliyesi” tüm ihtişamıyla seyirci ile buluşturuldu. O dönemde yapılan diş tedavisinden doğumhaneye kadar sağlıkla ilgili her şeyin maketlerle canlandırıldığı “2’nci Bayezid Külliyesi”, görenleri hayrete düşürdü.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.