Şişmanlatmayan mantar topları!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan Zahide Yetiş’le’ye Obezite Cerrahisi Uzmanı Dr. Fevzi Özgönül konuk oldu. Şişmanlatmayan ve 3 günde tatlı bağımlılığını sonlandıracak çok özel bir tarif veren Fevzi Özgönül, bu sıra dışı yöntem sayesinde kilo vermenin de kolaylaşacağını söyledi. Kilo aldırmayan ‘kakaolu mantar topları’’nın içerisinde; “1 kase ceviz rendesi, 1 kase badem rendesi, ½ olgun muz, 1 tatlı kaşığı kakao ve boş soda şişesi” yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.