FRAGMANI İZLE

Sağlıklı zayıflatan 10 sebze

Sağlıklı zayıflamak için tüketilmesi gereken sebzeler ve bu sebzelerin tüketilme yollarının açıklandığı “Zahide Yetiş’le”de, Dr. Murat Topoğlu önemli bilgiler verdi. Sağlıklı zayıflatan sebzeleri açıklayan Dr. Murat Topoğlu, bu sebzelerin diyet yapılırken kesinlikle tüketilmesi gerektiğini vurguladı. Dr. Murat Topoğlu’nun açıkladığı sebzeler arasında; patlıcan, kırmızı pancar, kuşkonmaz, havuç, domates, biber, pırasa, ıspanak, soğan, sarımsak ve turp yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.