Refleksoloji ve mucize tedavi yöntemleri!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Psikoterapi ve Refleksoloji Uzmanı Dr. Esat Başaran. Ayak altına yapılan masajla hangi hastalıkların tedavi edilebileceğine yönelik bilgiler veren Esat Başaran, refleksolojinin zayıflama üzerindeki etkilerini de anlattı. Migren tedavisinde uygulanan ayak altındaki baskı noktalarını da Zahide Yetiş’in üzerinde uygulayarak gösteren Başaran, aynı yöntemin iştah kesme konusunda da kullanılabileceğini söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.