FRAGMANI İZLE

Prof. Dr. Mustafa Karataş'ın çok özel bahçesi

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün dini konularda önemli açıklamalar yapan Prof. Dr. Mustafa Karataş konuk. Programın bugün yayınlanan bölümünde Prof. Dr. Mustafa Karataş, evinin kapılarını ilk kez Zahide Yetiş için açtı. Evin içerisinden çok özel görüntüleri paylaşan Prof. Dr. Mustafa Karataş, daha sonra bahçeye çıkarak karpuz fidesi dikmenin püf noktalarını anlattı. Sağlık fışkıran bu çok özel sebze ve meyve bahçesi herkesi ekrana kilitledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.