Parazitlerden kurtaran kayısı sirkesi!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü konuğu Op. Dr. Feridun Kunak. Bağırsak parazitlerine karşı çarpıcı açıklamalar yapan Feridun Kunak, parazitlerden kurtulmak için çok özel bir ‘kayısı sirkesi’ tarifi verdi. Vücudu parazitlerden arındıran ve bağışıklık sistemini güçlendiren kayısı sirkesinin içerisinde; ‘yarım kilo kayısı, su, dövülmüş kabak çekirdeği, 1 bardak sirke ve doğal tuz’ yer alıyor.

 

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.