FRAGMANI İZLE

Pamukçuk temizlemenin doğru yolu!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün sağlıklı yaşamak için önemli açıklamalar yapan Dr. Gökhan Mamur konuk oldu. Yeni doğan bebeklerin ağızlarında çıkan pamukçuk için yanlış uygulanan tedavi yöntemlerini anlatan Dr. Gökhan Mamur, bu tarz durumlarda temizliğin önemli olduğunu söyledi. Önce bir bardak suyun içerisine dökülen karbonatın iyice karıştırılması gerektiğini söyleyen Dr. Gökhan Mamur, daha sonra serçe parmağımıza geçirdiğimiz tülbendin bu suya batırılması gerektiğini söyledi. Bebeğin ağzının içindeki pamukçuk olan bölgelerin sert bir şekilde silinmesi gerektiğini söyleyen Dr. Gökhan Mamur, aksi taktirde bebeğin meme ememeyecek hale geleceğini vurguladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.