FRAGMANI İZLE

Oya Aydoğan hayatını kaybetti!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Kuday konuk. Prof. Cengiz Kuday aort damarı yırtıldıktan sonra yaşamını yitiren ünlü sanatçı Oya Aydoğan’ın ölüm nedenini masaya yatırdı. Aort damarı yırtılmasının çok tehlikeli olduğunu belirten Prof. Dr. Kuday, bu tarz durumlarda en önemli şeyin zamanında müdahale olduğunu belirtti. Aynı zamanda uygun hastane ve uygun yoğun bakım servisinin de hayati önem taşıdığını ifade eden Kuday, özellikle beynin oksijensiz kalmasının ölümle sonuçlandığını söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.