Oruç tutanlar için susuzluk gideren çay tarifi

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün ezber bozan bilgilerle Obezite Cerrahisi Uzmanı Dr. Fevzi Özgönül konuk oldu. Dr. Fevzi Özgönül, ramazan ayında oruç tutanlar için susuzluğunuzu giderecek çok özel bir çay tarifi verdi. Bu tok tutan, iştah kesen ve susuzluk gideren çayın içerisinde; süt, zencefil, limon ve kaynamış su yer alıyor. Bu karışımın oruç tutmadan önce içilmesi halinde gün boyu vücudun direnç kazandığını söyleyen Dr. Fevzi Özgönül, herkesin bu karışımı denemesini tavsiye etti.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.