Ödem attıran metabolik denge sıvısı!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Diyetisyen Selahattin Dönmez. Sağlıklı zayıflama konusunda önemli açıklamalar yapan Selahattin Dönmez, vücuttaki ödemi attıran özel bir çay tarifi verdi. Ödem attıran metabolik denge çayı içerisinde; “2 adet yeşil elma, 1 adet limon, 1 çubuk tarçın, 1 tatlı kaşığı karabiber, 1 tatlı kaşığı kuru karanfil ve 2 litre su” yer alıyor. Tüm bunlar birlikte kaynatıldıktan sonra yemeklerin ardından içilmesi halinde vücuttaki ödemlerin dışa atılmasına yardımcı oluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.