"Nasır" için mucizevi formül!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk oldu. Bitkilerin mucizevi şifalarını anlatan Saraçoğlu, ‘nasır’ şikayeti olanlara özel bir tarif verdi. Kalın bir dilim kesilen ananasın, nasır olan bölgeye bağlanması gerektiğini söyleyen Saraçoğlu, bu şekilde 1 gece beklenmesi gerektiğini söyledi. Aynı şekilde soğan ve domatesin de nasırlara karşı etkili olduğunu anlatan Saraçoğlu, altın değerinde bilgiler verdi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.