FRAGMANI İZLE

Mum gibi eritecek tüyolar!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde sağlıklı zayıflama konusunda önemli açıklamalar yapan Dr. Murat Topoğlu, verdiği tariflerle sağlıklı zayıflamanın yollarını açıkladı. 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün; Dr. Murat Topoğlu ile sağlıklı yaşam ve sağlıklı zayıflamak için çok özel tüyolar verildi.

 AKŞAM AÇLIĞINIZI DİNDİRECEK FORMÜL! 

Akşam yemeğinden sonra yenilecek her şeyin kilo yapacağını söyleyen Dr. Murat Topoğlu, bu isteği dindirecek muhteşem bir tarif açıkladı. Kırmızı lahananın önce rendelenmesi gerektiğini söyleyen Dr. Murat Topoğlu, daha sonra kırmızı lahana ile yoğurt ve karabiber karışımının tüketilmesi halinde tokluk hissi geleceğini belirtti. Aynı zamanda bu yöntemle bağırsakların da çalışacağını belirten Dr. Murat Topoğlu, bu karışımın akşam yemeği olarak da tüketilebileceğini söyledi. 

TATLI İHTİYACINIZI YOK EDİN! 

Özellikle gece saatlerinde gelen tatlı krizinden kurtulmak için de faydalı tarifler veren Dr. Murat Topoğlu, bağırsak çalıştırmak için acının önemini anlattı. Bunun için de 3 kaşık çilek reçeli ya da balın içerisine kırmızı pul biber atan Dr. Murat Topoğlu, bu karışımın hem tatlı ihtiyacımızı karşılayacağını hem de bağırsakları çalıştırarak zayıflamada yardımcı olacağını belirtti.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.