Migren tedavisinde gelinen son nokta!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Estetik ve Plastik Cerrah Op. Dr. Ufuk Askeroğlu. Migren ile ilgili bilinmesi gereken her şeyi anlatan Ufuk Askeroğlu, tedavi yolları ve ağrı durumunda yapılması gerekenleri anlattı. Migren tedavisinin detaylarını da anlatan Ufuk Askeroğlu, botoks ile tedavi süreci hakkında bilgiler verdi. Aynı zamanda ileri safhada migren ameliyatı da yapıldığını söyleyen Ufuk Askeroğlu, başarı oranının da yüzde doksan civarı olduğunu söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.