Meltem Açıkel'den doğal gübre tarifi!

“Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel. Evde yetiştirilen çiçeklerin bakımı için çok özel bilgiler veren Meltem Açıkel, aynı zamanda herkesin rahatlıkla yapabileceği doğal gübre tarifi de verdi. Evde rahatlıkla yapılabilecek gübrenin içerisinde; “bütün sebze ve meyvelerin kabukları, toprak, ısırgan otu, yumurta kabuğu” yer alıyor. Aynı zamanda çiçeklerdeki böceklenme için de doğal karışım tarifleri veren Meltem Açıkel, bu tarifleri herkesin evde rahatlıkla yapabileceğini söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.