Kelle paçanın bilmediğiniz faydaları!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar. Kelle paça çorbasının faydalarını anlatan Dr. Yavuz Dizdar, özellikle paçada bulunan kollajen dokunun çok faydalı olduğunu belirtti. Kimi insanın çok sevdiği, kimi insanın da nefret ettiği kelle paçanın faydalarının saymakla bitmeyeceğini anlatan Dr. Yavuz Dizdar, birçok hastalığa karşı bu çorbanın içilmesi gerektiğini anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.