Kaş ve kirpikleriniz için bakım yağı!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü konuğu şifalı bitkilerle ilgili çok özel bilgiler veren Tıbbi ve Aromatik Bitki Uzmanı Ayhan Ercan. Çeşitli sebeplerle seyrekleşen ya da dökülen kaş ve kirpikler için bakım yapılması gerektiğini söyleyen Ayhan Ercan, herkesin evde rahatlıkla yapabileceği bir tarif verdi. Bu tarifin içerisinde; “3 tatlı kaşığı badem yağı, 3 tatlı kaşığı hint yağı, 1 tatlı kaşığı fındık yağı, 1 tatlı kaşığı ceviz yağı, 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu yağı ve 1 tatlı kaşığı buğday yağı” yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.