İşte stresi azaltan besinler!

Günlük hayatın stresinden kurtulmanın bir yolunun da yiyeceklerde olduğunu söyleyen Dr. Murat Topoğlu, günlük hayatta rahatlıkla ulaşabileceğimiz yiyeceklerin stresi azalttığı bilgisini verdi. Dr. Murat Topoğlu’nun açıkladığı yiyecekeler arasında; tam buğday ekmeği, kuru fasülye ve barbunya, vitamin c içeren besinler (kivi, limon, maydanoz, domates), tavuk ve kırmızı et yer aldı. Aynı zamanda limona tuz dökerek yemenin de metabolizmayı hızlandıracağını belirten Dr. Murat Topoğlu, limon kabuğu yemenin de vitamin açısından çok verimli olduğunu belirtti.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.