Hangi gıdalar ne kadar şeker içeriyor?

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün sağlıklı yaşamak için önemli açıklamalar yapan Metabolik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Alper Çelik konuk oldu. Şeker hastalığına dair önemli açıklamalar yapan Doç Dr. Alper Çelik, hangi gıdaların ne kadar küp şekere eş değer olduğunu anlattı. Örnek veren Doç Dr. Alper Çelik; 1 muzun 4 küp şekere, 1 elmanın 4-5 küp şekere, Sıçak çikolatanın 8-9 küp şekere, 1 avuç çileğin ise ortalama 4 küp şekere eş değer olduğunu vurguladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.