Geleneksel yollarla tedavi yöntemleri

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü bölümünde; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ve Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hayri Gözlükgiller konuk. Çocukların yaralanması durumunda kullanılan geleneksel yolları anlatan Yrd. Doç. Dr. Hayri Gözlükgiller, bazı bilgilerin doğru ve uygulanmasının sakıncası olmadığını anlattı. Örnek olarak yanık durumunda kullanılan ‘diş macunu, yoğurt ve yumurta akı’ yöntemine değinen Yrd. Doç. Hayri Gözlükgiller, bu yöntemlerde önemli olanın oksijeni kesmek olduğunu söyledi.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.