Enginar hakkında bilmediğiniz gerçek!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü konuğu Prof. Dr. Kadir Demir. Ezber bozan bilgilerle seyirciyi ekran başına kilitleyen Prof. Dr. Kadir Demir, enginar hakkında çok tartışılacak bir açıklamaya imza attı. Enginarın sanıldığı gibi karaciğere faydalı bir sebze olmadığını söyleyen Prof. Dr. Kadir Demir, bu bilginin sadece diyetisyen doktorlar tarafından verildiğini söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.